PODĚKOVÁNÍ

22.04.2014 14:00

Dne 19. 4. 2014 Míša Stuchlík zdolal za pomoci svých nových sportovních kamarádů trať brněnského půlmaratonu. Ukončil tak první část projektu www.sportovcipomahaji.cz

Trať brněnského půlmaratonu okusili i další 4 vozíčkáři, kteří za pomoci juniorů FC Zbrojovka Brno urazili trať dlouhou 2 km. Jejich nadšení bylo obrovské. Vidět spokojené dětské tváře je ten nejkrásnější dar, který může člověk obdržet za vykonanou práci a vynaložené úsilí.

Díky projektu www.sportovcipomahaji.cz se Míša dostal na utkání většiny týmů sdružených v Unii sportovních klubů. Na těchto utkáních působil Míša jako „štístko“.  Kromě jednoho týmu totiž vždy zvítězili domácí. 

Nejdůležitější ovšem je, že se o Míšově nemoci začalo a začíná mluvit. Dokonce začínáme pracovat na projektu vzniku dvou center, do kterých se budou soustředit komplexní odborné vyšetření pro děti trpící svalovou dystrofií.

Tímto bych jménem realizačního týmu chtěl poděkovat všem, kteří se na projektu doposud podíleli, všem klubům a jejich fanouškům za podporu tohoto projektu.

Poděkování patří hlavně:

Primátorovi statutárního města Brna panu Romanu Onderkovi – za záštitu projektu a jeho podporu,

Unii sportovních klubů – za realizaci projektu

RC Dragon Brno –za vznik projektu

Organizátorům BRNĚNSKÉHO PŮLMARATONU

Firmám:  www.idilna.cz, Canocar s.r.o. a rádiu KISS Hády za podporu projektu